Festyn rodzinny 2023 r.

W dniu 21.05.2023r. w Parku Harcerstwa Bydgoskiego odbył się festyn rodzinny zorganizowany przez Radę Osiedla Leśne wraz z Klubem Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych i partnerami CDI Konsultantami Budowlanymi.

Zaszczycili nas swoją obecnością: poseł do Sejmu Jan Szopiński, pełnomocnik Prezydenta do spraw Rad Osiedli pani Bernadeta Różańska-Majchrzak. Radni miasta Katarzyna Tomaszewska i Ireneusz Nitkiewicz.

Przy pięknej ciepłej majowej pogodzie oraz licznie przybyłej zorganizowanej publiczności festyn obfitował w różne atrakcje.  Ze śpiewami, tańcami i recytacjami wystąpiły dzieci z przedszkoli i szkół osiedla: Przedszkole nr 16 z ul. Bukowej, „Tęcza”, przy SP nr 20, szkoły nr 15 i 20, Niepublicznej szkoły nr 1, Inspektoratu Sił Zbrojnych. „ANIMILANDIA” zaprosiła do zabaw animacyjnych. Dużym powodzeniem cieszyły się dmuchawce, suche baseny, eurobunge.

Policja z Wydziału Ruchu Drogowego KW Bydgoszcz zaprezentowała przewodników psów służbowych, Straż Miejska udostępniła swój pojazd, w którym dzieci ubrane w „mundury” pozowały do fotografii.
Motocykliści – „MOTO-BYDZIO obwozili po parku dzieci na swoich „rumakach” budząc mnóstwo uciechy i zachwyt.

Konsumpcję zapewniły liczne stoiska z lodami, słodyczami, grille, grochówka ect.
Całą imprezę prowadził Jurek Paterski.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *