http://osiedlelesne.bydgoszcz.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/588339zm.jpglink
http://osiedlelesne.bydgoszcz.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/720454forum.jpglink
http://osiedlelesne.bydgoszcz.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/778879paragrafy.jpglink
http://osiedlelesne.bydgoszcz.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/479078f_1.jpglink

Adres Rady

Informujemy, Więcej

Forum mieszkańców osiedla

Zachęcamy Państwa do zarejestrowania się i aktywnego uczestnictwa w dyskusjach na nowopowstałym forum internetowym naszego osiedla. Więcej

Porady prawnika

Dyżur prawników w  2019r. Więcej

1 2 3 4

Święto Niepodległości

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Święto Niepodległości – przemarsz młodych
ulicą 11 Listopada

Z okazji Święta Niepodległości ulicą 11 Listopada z wielką biało-czerwoną flagą przemaszerowali już dzisiaj młodzi bydgoszczanie.

Z okazji Święta Niepodległości ulicą 11 Listopada z wielką biało-czerwoną flagą przemaszerowali już dzisiaj młodzi bydgoszczanie.
To już tradycja, że w przeddzień Święta Niepodległości bydgoscy uczniowie i przedszkolaki maszerują ulicą 11 Listopada  i biało-czerwonymi chorągiewkami i flagami wiwatują z okazji kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę suwerenności państwowej. W tym roku uroczysty pochód z rozwiniętą wielką flagą miał szczególną wymowę. Przypomniał, że 100 lat temu, po trwających niemal półtora wieku zaborach, nasz kraj odzyskał wolność. W długim szpalerze szli  licealiści, gimnazjaliści, nauczyciele i... przedszkolaki.
Przed przemarszem na terenie VII Liceum Ogólnokształcącego odbyła się musztra paradna wojskowej orkiestry z korowodem młodych ubranych w staropolskie stroje.

 

POZOSTAŁE ZDJĘCIA