http://osiedlelesne.bydgoszcz.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/588339zm.jpglink
http://osiedlelesne.bydgoszcz.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/720454forum.jpglink
http://osiedlelesne.bydgoszcz.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/778879paragrafy.jpglink
http://osiedlelesne.bydgoszcz.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/479078f_1.jpglink

Adres Rady

Informujemy, Więcej

Forum mieszkańców osiedla

Zachęcamy Państwa do zarejestrowania się i aktywnego uczestnictwa w dyskusjach na nowopowstałym forum internetowym naszego osiedla. Więcej

Porady prawnika

Dyżur prawników w  2016r. Więcej

1 2 3 4

Podziel się zabawką

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Tekst Kornel Kopczyk
Udana akcja Podziel się zabawką

Rada Osiedla Leśne włączyła się do akcji „Podziel się zabawką” organizowanej przez Bydgoszcz dla Dzieci. Do siedziby Rady przyniesiono mnóstwo zabawek (maskotki , gry planszowe, lalki, misie, książeczki, puzzle, zwierzątka, zabawki grające, klocki i inne). W zbiórkę  zabawek zaangażowały się  Przedszkole Publiczne nr 16, Przedszkole Niepubliczne Tęcza i Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1. Dyrekcji tych placówek serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w tą piękną akcję. Dziękujemy również rodzicom i przede wszystkim Dzieciom za podzielenie się zabawką.
Zabawki zostaną przekazane Dzieciom z osiedli Śródmieście, Wilczak – Jary, Brdyujście, Bydgoszcz Wschód – Siernieczek, Łęgnowo, Szwederowo, Kapuściska wskazanych przez Rady Osiedli, a także do świetlic środowiskowych, MDK-ów (gry zespołowe), Fundacji Wielka Rodzina, oraz Domu Dziecka w Bydgoszczy przy ul. Stolarskiej.